Preskočiť na obsah | Preskočiť na navigáciuOpravy po krúpach a krupobití (PDR)

Poškodilo vaše vozidlo krupobitie? Opravíme Vám karosériu metódu PDR bez lakovania.
Jedná sa o najefektívnejší spôsob opravy po krupobití v úplne rekordnom čase.

Oprava plná výhod

Ukážky opráv   Opravy po krúpach cenník

Videoklip


Poškodili váš automobil krúpy? Aktuálne opravujeme škody po krupobití tiež v Prešove.
Viac informácií na: +421 904 04 04 04

Búrky, krúpy, krupobitie ...

Máte tú smolu, že vám auto poničili krúpy? Máme pre vás dobrú správu, už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na opravy karosérií po krupobití metódou PDR.

Dokážeme opraviť plechové aj hliníkové diely, od jednej jamky až po stovky jamiek. Rukami nám prešli tisíce áut tuzemských i zahraničných klientov po krupobití. Veríme tak, že u nás budete v dobrých rukách.

Vyrovnanie jamiek a preliačin

Oprava karosérie po krúpach a krupobitie je vykonávaná výlučne metódou PDR (Paintless Dent Repair) s ktorou určite splníme vaše očakávania. Oprava po krupobití metódou PDR je maximálne šetrná k vozu, jedná sa o mechanickú opravu bez lakovania. Nedochádza k žiadnemu poškodeniu laku a vozidlo nestráca na hodnote!

Oprava po krupobití modernou metódou PDR je v dnešnej dobe viac-menej nepísaným štandardom pre tento druh opráv a zároveň predstavuje veľmi výhodnou alternatívou oproti konvenčným spôsobom opravy (brúsenie, tmelenie, lakovanie). Neplaťte tak viac ako je skutočne potrebné - ušetríme Vám čas aj financie.

Zmluvný partner

Sme radi, že vám môžeme pomôcť s vybavením poistnej udalosti v spolupráci s našimi partnerskými alebo aj ostatnými poisťovňami s ktorými úzko spolupracujeme. Naši špecialisti na likvidáciu poistných udalostí sú vám vždy k dispozícii.Ďalej spolupracujeme


Allianz pojišťovna Česká pojišťovna Česká podnikatelská pojišťovna ČSOB Direct pojišťovna Generali pojišťovna Hasičská pojišťovna Kooperativa Pojišťovna Slavia Uniqua pojišťovna Wustenrot pojišťovnaRezervujte si termín opravy

Zaujali vás naše služby? Chcete sa na niečo opýtať alebo si
dohovoriť termín prehliadky vozidla? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.